PuzzleSubs Ekip Alımları

Anime Çevirmeni

İyi İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip haftada en az 1 bölüm çevirebilecek, sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak kişiler.

Başvuru formuna GİT

Manga Çevirmeni

İyi İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip haftada en az 2 bölüm çevirebilecek, sorumluluk sahibi ve iletişimde kopukluk yaşatmayacak kişiler.

KAPALI

Encoder

İşin görsel açıdan en önemli yeri Encode'dur. Eğer hayal gücüm iyi ve iyi bir PC ve upload hızım var diyorsan ve kendi hayallerini anime de görmek istiyorsan tam yerindesin. Buraya geldiğin de ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Kaldıki bu işi Türkiye’de en iyi yapan insanlardan Farklyzz sana yol gösterecek. Bu yüzden acaba yapabilir miyim diye sakın korkma. Bir de sorumluluk sahibi olunması bakımından 18 yaş üstü olmalısın.

Sorumluya Özel Mesaj Atmak İÇİN TIKLA

Manga Editörü

Haftada en az 1 bölüm editleyebilecek sorumluluk sahibi iletişim de sorun yaşatmayacak kişiler. Photoshop bilen kişiler önceliklidir ancak eğitim verilir.

Başvuru formuna GİT

Uploader

Upload hızınız en az 5mbit olmalı ya da vds sahibi olmalısınız. Zamanınız bol ve sorumluluk sahibi olmanız gerekmektedir.

Sorumluya Özel Mesaj Atmak İÇİN TIKLA

Tasarımcı ve Geliştirici

Web tasarım konusunda mevcut webmasterımızın yanında çalışacak siteyi geliştirecek yeni tasarımlar yapacak kişiler. İleride profesyonel olarak çalışmayı düşünenler önceliklidir.

Başvuru formuna GİT